Czytelnicy z Europy pytają o wysyłki. Informatycy zarwali nocki - ale dali radę. Jesteśmy w EU/UK.

W ostatnich dniach poprzez formularz kontaktowy wysłali nam Państwo mnóstwo wiadomości. Prawie wszystkie dotyczyły możliwości wysyłek do krajów UE i Wielkiej Brytanii. Już od samego początku to był nasz plan aby system informatyczny został rozbudowany o możliwość realizacji zamówień do tych krajów. Ale niestety nie mogliśmy zrealizować tego tak szybko jakbyśmy chcieli – nie oszukujmy się chodziło o kasę.

Homo Enter Uzależnienie od Internetu

Ale dzisiaj z dumą możemy to powiedzieć. Wszystkie książki z naszej księgarni są obecnie dostępne w sprzedaży wysyłkowej do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Wielka w tym zasługa naszego administratora IT – firmy Gloucestershire IT-LAB z Gloucester w Anglii, która w ekstremalnie krótkim terminie ogarnęła temat, rozbudowała system i zrezygnowała w imię tej szczytnej idei z honorarium za rozbudowę systemu.

Oto co powiedział mi Michał – Właściciel firmy: „Problem uzależnienia dzieciaków od telefonów, komputerów, Internetu w ostatnim roku narasta już nie liniowo – narasta wykładniczo. W firmie odbieramy kilkadziesiąt telefonów miesięcznie od zrozpaczonych rodziców szukających rozwiązań IT, które pomogą im stopniowo!!! (bo na nagłe interwencje jest już za późno!!!) limitować i ograniczać korzystanie z urządzeń typu komputery, tablety, smartfony. Dla dobra dzieci nie ma co nad tym się zastanawiać – trzeba natychmiast rozszerzyć zakres wysyłek skoro ludzie zgłaszają takie zapotrzebowanie”. 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *